Wygraj voucher na kolację degustacyjną

Na tegoroczną aukcję WOŚP przekazaliśmy voucher na 6-cio daniową kolację degustacyjną dla 2 osób w Restauracji Tarasowej połączoną z indywidualnym zwiedzaniem Hali Stulecia w towarzystwie przewodnika.

Nasza karta dań to nowoczesna propozycja smaków inspirowanych przepisami przedwojennego Wrocławia, opartych na sezonowych i lokalnych produktach. Elementu regionalności nie brakuje również w karcie barowej, pełnej polskich alkoholi, wrocławskich, rzemieślniczych piw, dolnośląskich win oraz autorskich koktajli. Kładziemy ogromny nacisk na jakość składników i lokalność – na te wszystkie rzeczy, które przyświecają idei restauracji. Dania w kolacji degustacyjnej są ułożone w taki sposób, że tworzą harmonijną całość.

Natomiast zwiedzanie Hali Stulecia z przewodnikiem to okazja do poznania licznych ciekawostek i odkrycia nieznanych dotąd detali, związanych z tym obiektem – wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Serdecznie zachęcamy do licytacji!

LINK DO AUKCJI

Voucher jest ważny do 30 grudnia 2024 roku. Z uwagi na odbywające się w kompleksie wydarzenia, wymagany jest wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu zwiedzania i rezerwacji stolika w Restauracji Tarasowej.


Rezerwacja